Nejnovější recenze ze sekce Bateriové gripy

Bateriový grip Phottix BP-K7

Bateriový grip Phottix BP-K7

Ověřený zákazník Aaron Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2012

Zakoupeno v Aaron

• Stejně kvalitní a funkční jako značkový,mnohem levnější.

Kvalitní výrobek alternativního výrobce.

Přidáno: 6. března 2012

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• Od originalu k nerozeznani. Dobre zpracovani plastu, nikde nic nevrze, sedi perfektne na tele aparatu.

Přidáno: 25. února 2012

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• zdvojnásobí se výdrž fotopřístroje
  • natáčení videa je bez rizika přerušení

Pro grip jsem se rozhodl z výše uvedených důvodů.
Grip sedí přesně s přístrojem, dobře padne do ruky, lépe se drží, zejména při používání delších objektivů.

Bateriový grip Aputure BP-E5

Bateriový grip Aputure BP-E5

Přidáno: 23. února 2012

• Dobrá cena

Bateriový grip pro Nikon D80

Bateriový grip pro Nikon D80

Přidáno: 8. února 2012

• Dva typy baterií
  • Grip je nutno vypínat, jinak se baterie vybíjí velmi rychle.

Nakonec asi jen to, že je aparát s gripem hezčí.

Bateriový grip Aputure BP-D10

Bateriový grip Aputure BP-D10

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2012

Zakoupeno v FotoŠkoda

• moc dobře ke zvolenému modelu fotoaparátu nesedí.

nedoporučuji

Bateriový grip Aputure BP-E8

Bateriový grip Aputure BP-E8

Přidáno: 28. ledna 2012

• Funguje bez problémů
  • Nezjistil jsem po týdnu, ale údajně časem může působit problémy s ovládáním těla fotoaparátu

Není to prostě originál, myslím, že Canon není nadšený z prodeje kopií... Osobně používám pouze legální SW, audio, video atd. V tomto případě jsem skutečně hrál "o cenu"

Bateriový grip Meike MK-1100D

Bateriový grip Meike MK-1100D

Přidáno: 19. ledna 2012

(naposledy upraveno 3. června 2012)

• nízká cena
  • dobrá funkčnost
  • dobré zpracování
  • zvýšení kapacity napájení
  • možnost výběru způsobu napájení (1 nebo 2 AKU)
  • umoňuje lepší držení přístroje
  • při fotografování na výšku je k dispozici druhá spoušť
  • lepší vyvážení a ergonometrie přístroje při používání dlouhých objektivů
  • Větší hmotnost a rozměry přístroje s gripem, ale ne ve všech případech je to nevýhoda

Bateriový grip
- dílenské zpracování velmi dobré, plastové díly i pogumování prakticky shodné s povrchem fotoaparátu. Na tělo fotoaparátu sedne přesně, nikde žádné vůle, žádné vrzání. Rovněž druhá spoušť má identický chod s originálem a funguje přesně tak, jak fungovat má.
Ceklková funkčnost je také bezproblémová. Bateriový grip umožňuje používat 1 nebo dva akumulátory, zlepšuje ergonometrii držení pro lidi s větší rukou, umožňuje pohodlnější fotografování na výšku a při používání delších skel vhodně vyvažuje celou sestavu.
Drobnou vadou na kráse je, že po nasazení gripu na tělo přístroje, grip zakryje šachtu s paměťovou kartou, která je u jedenáctistovky zespodu. Takže v případě potřeby vyjmutí paměťové karty se musí nejdříve sejmout grip. Pro někoho to může být problém, já osobně to zase za velký problém nepovažuji.
Celkově hodnotím grip od MEIKE jako podařený a funkční výrobek, který se jak vzhledem, tak zpracováním i funkčností velmi blíží těm značkovým a doplňuje nabídku příslušenství k modelu EOS 1100D (za velmi přijatelnou cenu).u kterého Canon tento díl nenabízí.

Bateriový grip Meike MK-D7000

Bateriový grip Meike MK-D7000

Přidáno: 16. ledna 2012

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

Kvalitní produkt za velmi příznivou cenu

Přidáno: 13. ledna 2012

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Grip je plně kompaktibilní s fotoaparátem a kromě toho,že má vlastní vysokokapacitní baterii,je možné s adaptéry použít i tužkové baterie nebo baterii EN-EL 15.
  • V informacích o vložené baterii (menu nastavení) se objeví pouze informace MB-D11,nikoliv ale ostatní ukazatele .

Vybral jsem si tento grip, protože jsem sháněl baterii EN-EL 15 a momentálně nikde nebyla k sehnání.Při hledání možností alternativní náhrady jsem objevil v Sunnysoft grip, který je lacinější než uvedená baterie a obsahuje vysokokapacitní baterii i adaptéry na použití s dalšími zdroji.
Po zatím krátkém používání jsem zatím neměl s gripem žádné potíže a jsem velmi spokojen.Fotografuji především reportáže, sport a portréty.S gripy mám dobré zkušenosti ještě z dob analogových Nikonů a používal jsem je při každé reportáži.
Přestože tento grip patří mezi levnější,splňuje moje požadavky a mohu ho všem doporučit.

Přidáno: 11. ledna 2012

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• přiložená baterie s nabíječkou
  • chybí český návod, mě to sice navadí, ale někomu by mohlo...

Za cenu za jakou se jinde prodává samotný grip zde získáte přidanou hodnotu v podobě vysokokapacitní baterie. Jen samotná náhradní baterie do D7000 by stála stejně jako celý grip s baterií.

Bateriový grip Nikon MB-D200

Bateriový grip Nikon MB-D200

Přidáno: 7. ledna 2012

• super!!!

Protže hodně fotografuji,je to velmi užitečný pomocník

Ověřený zákazník Daganet s.r.o. daganet

Přidáno: 26. prosince 2011

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• výborná alternativa, velmi dobrá kvalita, jsem velmi spokojen
  • nevím

• nízká cena
  • dobrá funkčnost
  • dobré zpracování
  • zvýšení kapacity napájení
  • možnost výběru způsobu napájení (1 nebo 2 AKU, 6 ks AA alkalckých baterií, 6 ks AA NiMh aku
  • umoňuje lepší držení přístroje
  • při fotografování na výšku je k dispozici druhá spoušť a hlavní ovládací tlačítka
  • lepší vyvážení a ergonometrie přístroje při používání dlouhých objektivů
  • zvýšení hmotnosti

Bateriový grip
- dílenské zpracování velmi dobré, plastové díly i pogumování prakticky shodné s originálem. Na tělo fotoaparátu sedne přesně, nikde žádné vůle, žádné vrzání. Rovněž všechny ovládací prvky mají identický chod s originálem a fungují přesně tak, jak fungovat mají.
- funkčnost je také bezproblémová, jediná drobná vada je v diagnostice zdoje. Grip si pamatuje poslední použité napájecí schéma. Takže když jste používali grip např. se dvěma akumulátory a poté začali používat akumulátor pouze jeden, po navolení menu baterie na hlavním dislpeji přístroje se objeví opět dva akumulátory, v obsazeném portu údaje o akumulátoru odpovídají skutečnosti a v neobsazeném portu diagnostika ukazuje osazený akumulátor se 100% nabitím. Stejně se chová grip při jakékoliv změně, ať již při pouhém přehození akumulátoru z jedné pozice na druhou, či při použití napájení z tužkových akumulátorů nebo naopak.
Náprava je snadná. Po změně způsobu napájení stačí donutit tělo fotoapáratu k novému načtení aktuálního stavu vysunutím a následným zasunutím gripu do původní polohy (aby došlo k přerušení elektrických obvodů). samozřejmě při vypnutém fotoaparátu.
Tato vada se projevuje pouze v menu na hlavním displeji, na stavovém disleji a v hledáčku je indikován stav zdroje správně. Vzhledem k tomuto faktu a spřihlédnutím ke skutečnosti, že při běžném používání gripu většina uživatelů používá stále stejný způsob napájení, považuji tuto chybu za nepodstatnou a ve většině situacích za v ničem neomezující celkově dobrou funkčnost gripu.
Naopak mile překvapil grip s možností napájení pomocí tužkových baterií pouhou záměnou vložky s akumulátory za vložku s tužkovými články. Přestože je bateriová vložka určena pro použití alkalických tužkových baterí, funguje i s tužkovými akumulátory (odzkoušel jsem s aku NiMH 2700 mAh). Protože akumulátory mají oproti tužkovým bateriím nižší napětí (1,2V oproti 1,5V) diagnostika ukazuje od začátku cca 50% stav vibití zdroje ale vše funguje nprmálně a bez problémů.

Celkově hodnotím grip od MEIKE jako podařený a funkční výrobek, který se jak vzhledem, tak zpracováním i funkčností velmi blíží značkovému a drobná chyba v diagnostice napájení, která se navíc projeví pouze za jistých podmínek, je bohatě vyvážena méně než poloviční cenou oproti značkovému gripu.

Ověřený zákazník DigiHit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2011

Zakoupeno v DigiHit.cz

• kvalitnější než všechny napodobeniny

-----------

Bateriový grip Meike MB-D10

Bateriový grip Meike MB-D10

Přidáno: 6. prosince 2011

• kvalita použitých materiálů
  • perfektně sedí na tělo fotoaparátu
  • snímací rychlost 8fps je opravdu šicí stroj
  • utahovací kroužek gripu má celkem velkou vůli ve vertikálním směru, ale utažení je absolutně bez problému

neměl jsem v ruce originál, ale tento výrobek určitě doporučuji, bezproblémová komunikace s tělem fotoaparátu, všechny tlačítka fungují, jak mají; fotoaparát s gripem se skvěle drží, 8fps je jak šicí stroj; kvalita použitých materiálů je také bez problému; za tu cenu perfektní koupě

Bateriový grip Meike BG-E7

Bateriový grip Meike BG-E7

Přidáno: 6. prosince 2011

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• výborně sedí do ruky, příjemná povrchová úprava, možnosť využití adapteru na AA tuškové baterie
  • ??? zatím nemám

Ověřený zákazník vffoto Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2011

Zakoupeno v vffoto

• cena a kompatibilita
  • možná jiná barva pogumování, černá není stejně černá jako umělé části gripu.

spokojenost

Bateriový grip Canon BG-E4

Bateriový grip Canon BG-E4

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• nekompromisní kvalita Canon
  • stoprocentní kompatibilita jakou neznačkový výrobce zatím asi nemůže zaručit.
  • cena nového kusu

Jsem naprosto spokojen, koupil jsem na Aukru za velmi dobrou cenu (o téměř 4000,- méně než nový). Původnš jsem používal BP zn. Meike, ale mám odsával bateriím kapacitu i když fotoaparát byl vypnutý.

Zobrazuji 361 - 380 ze 380 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]