Nejnovější recenze ze sekce Bateriové gripy

Bateriový grip pro Nikon D600

Bateriový grip pro Nikon D5200

Bateriový grip pro Nikon D5200

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• Lehký, pasuje bez přesahů, bezchybná komunikace s tělem fotoaparátu
  • žádné jsem neshledal

Produkt splnil má očekávání. Zatím funguje bez problémů.

Bateriový grip pro Canon 60D

Bateriový grip pro Canon 60D

Přidáno: 30. března 2014

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• dobře drží, nic nevrže ani neodstává. Na první pohled nerozeznatelný od originálu.

Grip vypadá na první pohled perfektně! při opravdu detailním zkoumání jde vidět jiná struktura textury těla fotoaparátu a gripu, což ale nehraje žádnou důležitou roli, Grip sedí sedí výborně, nic nevrže nebo neodstává, opravdu skvělá náhrada za předražený originál od Canonu. Dalším plusem je šuplík na tužkové baterie.

Radek Pavlík Radek Pavlík

Přidáno: 26. března 2014

• Tato recenze je doplněním a upřesněním mojí předešlé recenze:
  • Po správném nastavení funguje jek má, dosah signálu max 100-150m, dlouhá výdrž baterie, výborná ergonomie (spoušť a volič při poloze fotoaparátu na výšku)
  • Absence českého návodu - a díky tomu vznik mnoha zbytečných problémů. V návodu je dobře popsané samotné zařízení, ale už vůbec ne nastavení "protistrany", kdo velmi dobře nezná problematiku sítí, zařízení nerozchodí.

Bater. grip s wi-fi máme asi tři roky, po předešlém nadšení, že nebudou na přenos dat potřeba kabely, přišlo zklamání - wi-fi moc nefungovalo (zapojení přímo s notebookem). Po poradě s IT technikem jsme k notebooku přidělali externí anténu a hned to bylo o hodně lepší, jenže ne pořád 100%. Až náhodou jsme zařízení připojili přes router a ten kabelem k notebooku. A to už běží báječně a bez problémů. Jen to nastavování a proklikávání se tím vším, než se to rozchodí... Dnes tu byl kolega fotograf a před uvažovanou koupí tohoto produktu zkusil poslání fotek na ftp server (foťák - wifi - mobil/datový přenos-ftp server) Opět hromada nastavování, ale pak to chodilo na jedničku. Jezdili jsme po kopečkách a data se nahrávala on-line na server. Výborné pro novináře, jen nechci vidět ten účet za telefon :-) Takže jen závěrem - pokud by s přístrojem byl dodán kvalitnější návod - a v češtině, dal bych 100%...

Bateriový grip Phottix BG-D700

Bateriový grip Phottix BG-D700

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2014

Zakoupeno v FotoŠkoda

• adekvátní náhrada originálu, dobré zpracování

koupil jsem si grip jako rychlou náhradu poškozeného MB-D10, který mám nyní v opravě. pro cestu do zahraničí mi posloužil na 100%. velice oceňuji rychlou a telefonickou reakci operátora na e-shopu.

Přidáno: 19. března 2014

• Lepší držení na stojato
  • Naprosto lajdácké provedení

Po delším provozu mohu přinést recenzi i co se životnosti týče a musím být ke gripu ještě víc negativní.

Grip se čím dál víc rozevíral až jsem měl strach že mi prostě zůstane v ruce a foťák spadne na zem. Odšrouboval jsem teda šroubky na horní straně kterých je šíleně málo! Když si vezmu že grip drží občas celou hmotnost foťáku, objektivu a blesku tak je to neskutečné, že celý drží jen sedmi pidi šroubkama.

Větší překvapení je po odmontování. Šroubky jsou dotaženy do předlitých válečků, které samozřejmě ihned upadnou. Nejdou do masy materialu a tři ze sedmi byly upadlé. Proto grip nedržel. Neuvěřitelné co si někdo dovolí vyrábět a prodávat.

Nekupovat ani za nic. A pokud už, tak doporučuji ihned po nákupu rozmontovat a odšroubovat horní část (nejde nic pokazit, všechno zůstane dál kryté) a po celém obvodu nanést lepidlo a slepit. Slepený je už mnohem pevnější, nekroutí se a mám z něj mnohem lepší pocit.

Grip je opravdu skvělá věc pro focení na výšku ale mnohem líp se drží i vodorovně. Zvykl jsem si strašně rychle a bez gripu se mi fotí velmi špatně i s větším foťákem kterým D7100 je. Proto bych nákup gripu rozhodně neodsuzoval, spíše naopak doporučil, ale doporučuji koupit originál s kovovým obalem, který bude sloužit opravdu dlouho. Cena je sice úplně jinde, ale rozhodně se to vyplatí.

Bateriový grip Meike pro Sony A200

Bateriový grip Phottix BG-D600

Bateriový grip Phottix BG-D600

Přidáno: 14. března 2014

Zakoupeno v Aaron

• supr zachrana kdyz dojdou baterky (tuzkovky se sezenou vsude)
  • malinkate (s tuzkovkami neumi pocitat snimky)

nelze nekoupit

Bateriový grip Phottix BG-K7

Bateriový grip Phottix BG-K7

Přidáno: 16. února 2014

Zakoupeno v Aaron

• Zatím krátká doba používání ale bez problémů.

Bateriový grip Canon BG-E11

Bateriový grip Canon BG-E11

Přidáno: 15. února 2014

Zakoupeno v Daganet s.r.o.

• Kvalita podle meho jako original

Vyborna koupe, bojim se vybiti baterie pri delsich exposicich v zime ( napr. foceni nocni oblohy ) a dve baterie mi velmi pomahaji. Stejne tak zrychleni sekvencniho foceni.

Bateriový grip Aputure BP-E8

Bateriový grip Aputure BP-E8

Ověřený zákazník 1nakup.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2014

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Grip je plně funkční a dokonale pasuje i ladí s fotoaparátem.Doporučuji.
  • Nemám nic proti.

Hlavní důvod mého nákupu byla cena.Originál by stál 3 krát více.Nebyl jsem si jistý,zda bude ceně odpovídat kvalita.Byl jsem mile překvapen.Funguje bez problémů.

Bateriový grip Cameron Sino CS-MBD11

Bateriový grip Cameron Sino CS-MBD11

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2014

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Kvalita srovnatelná s originálním výrobcem, ovšem za třetinovou cenu.
  • Navíc v ceně vestavěný akumulátor, včetně nabíječky a kabelu pro nabíjení ve vozidle.
  • Obrovská kapacita vestavěného akumulátoru, téměř dvojnásobná ve srovnání s orig.bateríí EN-EL15 od Nikonu. Tato kapacita se zobrazuje na displeji fotoaparátu.
  • Lze fotit s tímto napájeným gripem, i když v samotném těle zrcadlovky (Nikon D7000) baterie vůbec není.
  • Balení obsahuje ještě 2 adaptéry, jeden pro orig.baterii EN-EL15, a hlavně druhý - pro vložení 6ti tužkových baterií nebo akumulátorů velikosti AA.
  • Dva otočné ovladače (přední a zadní) OK.
  • Křížový ovladač je víc citlivý oproti ovladači na fotoaparátu.
  • Výborná ergonomie při focení portrétů.
  • Nárůst hmotnosti fotoaparátu s nasazeným gripem:
  • o 320gramů s vestavěným akumulátorem, v případě použití 6xAA baterií až o 350 gramů.

Za cenu kolem 2000,-Kč, se jedná o velmi mnoho muziky za málo peněz.
Dobrá kvalita použitého materiálu - odolný plast a pryž.
Na Čínu velmi dobrá kvalita zpracování.
Maximum příslušenství v ceně výrobku.
Prostě SUPER VÝROBEK.

Bateriový grip Aputure BP-D11

Bateriový grip Aputure BP-D11

Ověřený zákazník 1nakup.cz jiriiifrydrych

Přidáno: 19. ledna 2014

(naposledy upraveno 19. ledna 2014)

Zakoupeno v 1nakup.cz

• bytelná konstrukce
  • cena oproti originálu
  • směr voličů není prohozený
  • "znehodnocení" baterie při prvním použití
  • mírně vyčnívající pogumování, které možná nebude časem na svém místě

Produkt mám zatím jen krátkodobě, ale alespoň shrnu první dojmy.
Když jsem vybíral grip, rozhodl jsem se právě pro Aputure, konkurenční výrobci prý mají problémy s vybíjením baterií a Aputure že je na tom mezi neoriginály prý celkem slušně. Po rozbalení mě překvapila celkem slušná konstrukce, oproti "no name" číně, kterou jsem měl předtím, je tohle nebe a dudy. Pogumování příjemné, neklouže, jen na jednom místě mírně přečnívá přes hranu, možná bude mít po pár měsících (letech?) tendenci se začít sloupávat. Jinak mě grip velmi příjemně překvapil.
Co mě ale zarazilo, při vložení baterie a podívání se do menu, jak na tom je, mi foťák ukázal stav 4 (nejhorší) a doprovodil to nemilou červenou barvou. Grip šel dolů, baterie přímo do těla a světe div se, pořád mám baterii "na odpis." Jediné štěstí je, že baterie není zkratovaná a funguje, jak má. Byla nová, i se stavem 4 jsem na ní nafotil cca 1300 fotek + 10 minut Live View a zbývá čtvrtina. Jen pro případný prodej je ten špatný stav na obtíž.

A co se týče vybíjení:
Baterie v těle po týdnu: -2%.
Baterie v gripu po týdnu: -7%
Baterie v předchozí číně po týdnu: -15%.

Jen poznámka pod čarou: Grip jsem dostal v černé krabici, někde na internetu jsem viděl bílou. Může jít o jinou šarži, popř. jiného výrobce? Nemusí být Aputure jako Aputure, ale tohle je jen domněnka.

Bateriový grip Phottix BP-550D

Bateriový grip Phottix BP-550D

Přidáno: 18. ledna 2014

Doporučil jsem ho

Přidáno: 16. ledna 2014

• Totožný design s D7100 (plasty i pogumování)
  • S adaptérem na AA baterky i na orig baterii
  • Nedrží 100% pevně
  • Není úplně přesně slícovaný
  • Chod tlačítek je "levný"
  • Špatně ovladatelná páčka zapínání

Tento grip mě příliš nenadchnul.
Ano funguje. Funguje správně. Rolery fungují stejně jako na těle - tedy i reagují na změnu v menu. D7100 ho bezproblému vidí jak s orig baterkou, tak s 6ti AA baterkama.
Ale tohle bych tak nějak čekal, že bude fungovat.

Těžko hledám zásadní pozitiva. Jako jediné vidím totožný plast a totožné pogumování jako originál. Dobrý je prolis na palec. Uchop je malinko jiný než na těle D7100. Trochu širší. Ale dá se. Dobrý je adaptér na AA baterie, protože v případě nouze se dají snadno sehnat. Je jich ale 6 a to už je pak cítit na hmotnosti. Tělo s gripem s 6ti AA baterkama a bez originál baterky v těle má 1100 gramů což už je sakra cítit. S těžším objektivem a bleskem už se to pronese.

Následuje dost mínusů. Chod tlačítek je jako na dětské hračce. Rolery divně přeskakují, joystick je úplná tragedie. I když je prapodivně tvarovaný a ostrý, tak po něm palec klouže.
Páčka zapínání gripu se otáčí opačně než na těle a je v divném prolisu a ve špatném úhlu, takže se ukazováčkem skoro nedá otočit. Grip úplně přesně nesedí a není přesně slícovaný. Trochu se na těle pohybuje. Tlačítko spouště má jasný mezikrok pro zaostření, ale když už jsem si zvykl na "gumové" tlačítko na těle tak mi příjde hlučné a tvrdé. Tyhle detaily kazí celkový dojem jinak funkčního výrobku.

S klidným svědomím ho doporučit nemůžu. Funkčně nezklame. Zpracováním ale ano. Nejvíc zarážející je ale to, že originál vypadá na vlas stejně byť v kovovém těle. Takže těžko říct, jestli vydáním víc jak dvojnásobku peněz získáte něco lepšího a jestli jiné neoriginální gripy jsou lepší.

Bateriový grip Aputure BP-E8 II

Bateriový grip Aputure BP-E8 II

Ověřený zákazník Outlet-DMT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2014

Zakoupeno v Outlet-DMT.cz

• dilenske zpracovani je dobre ne jak vsude tvrdi ze stoji za prd
  • nelze vypnout uplne hodiny tam blika porad

Spokojenost

Bateriový grip Phottix BG-1100D

Bateriový grip Phottix BG-1100D

Přidáno: 12. ledna 2014

• nízka hmotnosť
  • spracovanie, ergonómia
  • prijateľná cena
  • dvierka nedoliehajú tesne k telu gripu a pri manipulácii s fotoaparátom hrkocú

prijateľná cena
solídne spracovanie až na tie dvierka
dobre padne do ruky
keď na fotoaparáte menší objektív, fotoaparát sa pri položení na grip neprevracia dopredu

Přidáno: 7. ledna 2014

• Odpadá kabelování a čtečka
  • Naprostá nestabilita a časté vypadávání, obrovský problém to vůbec oživit. Mám to, využívám minimálně. Zlatej kabel...

Nápad dobrý, hrozná je ale nefunkčnost a cena..

Bateriový grip pro Nikon D7000

Bateriový grip pro Nikon D7000

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2014

Zakoupeno v Inter-Store.cz

• spolupráce s aparátem plně funkční, veškeré ovladače fungují tak, jak mají
  • aparát bez problémů zařízení včetně akumulátoru "načte"
  • dobré zpracování a povrchová úprava, příjemný úchop
  • poněkud krátký a tvrdý chod hlavního vypínače

cenově výhodnější než originální produkt (který má ale kovovou kostru)
prozatím funguje bez problémů, kvalitní zpracování
produkt bych doporučil
údajně existuje více výrobců, tento je Wallimex

Zobrazuji 241 - 260 ze 380 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...19